Opublikowano

Balony na wesele – jak zrobić niezapomniane dekoracje weselne?

Balony foliowe z napisem "Mr Mrs" w kolorze różowego złota

Dekoracje z balonów na wesele sprawdzą się o każdej porze roku. Są oryginalne i w różnych rodzajach. Prezentują się lekko, subtelnie i znajdziesz je w wielu wzorach oraz kolorach. Wszystko to sprawia, że dmuchane dekoracje dopasujesz do wesela organizowanego właściwie w każdym stylu. Poznaj największe balonowe trendy weselne i zobacz, jakie zachwycające dekoracje przygotujesz z użyciem naszych balonów. 

Read More

Opublikowano

Jak nadmuchać balon foliowy?

Balony unoszące się na niebie

Balony foliowe – cyfry, litery, zwierzęta, serca – to dekoracje nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Sprawdzą się na widowiskowych balach i kameralnych domówkach. Możesz wypełnić je helem albo zwykłym powietrzem. Zobacz, jak napompować balon foliowy, aby długo utrzymał powietrze i dopełnił wystrój wnętrza swoim nieskazitelnym wyglądem.

Read More

Opublikowano

Dekoracje z balonów na urodziny. Jak udekorować sufit i ścianę albo zrobić girlandę balonową?

Dekoracje z balonów na urodziny

Balonowe dekoracje są ponadczasowym elementem wystroju i pasują na każdą okazję. Dzięki temu, że znajdziesz je w różnych wzorach i kolorach, sprawdzą się podczas przyjęć weselnych, urodzin, wieczorów panieńskich czy premier filmowych. Sprawdź, jak zrobić zachwycające dekoracje z balonów na urodziny – imponującą ścianę, bajkowy sufit lub girlandę balonową. 

Read More